Доставка в будь-яку точку України


Ми доставляємо безкоштовно службами Нова Пошта і Міст Експрес


Нова Пошта - безкоштовна доставка на відділення по всій Україні

Міст Експрес - на окремі моделі безкоштовна адресна доставка по всій Україні

По Києву - безкоштовна доставка до під'їзду . Оплата - кур'єру при отриманні.


Оплата

Накладений платіж (оплата при отриманні). За послугу наложеннго платежу служби доставки беруть свою комісію. Нова Пошта - 2% від вартості + 20 грн. Міст Експрес - 2% від вартості .

Оплата на карту. При оплаті на карту Вам не потрібно платити додаткову комісію (накладений платіж).

Рахунок.


Нова Пошта

      Мережа «Нова пошта» складається з більш ніж 2200 відділень, понад 1400 почтоматов для видачі / прийому посилок і 37 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі «Нова пошта» в Україні охоплює майже 1000 міст і сіл. Крім доставки в відділення, компанія здійснює адресну доставку в більш ніж 28 000 населених пунктів.


Міст Експрес

     Заснований в 2005 році поштово-логістичний оператор України, ТОВ «Торговий Дім« Міст Експрес »є одним з лідерів в сегменті доставки відправлень« в руки »Одержувача. Підприємство належить до поштово-логістичної групі Meest Group, яка сягає своїм корінням до міжнародної корпорації МІСТ (Meest Corporation Inc., Торонто Канада).

      У кожному обласному центрі України та в великих містах діють склади компанії з технологією онлайн реєстрації всіх процесів: прийом на склад, видача на доставку або видача відправлень клієнту на складі. Компанія обслуговує більше 100 власних підрозділів, активно розвиває мережу агентських пунктів прийому-видачі відправлень на території України. Володіє найбільшим серед експрес-перевізників власним флотом транспорту, який зараз становить понад 300 одиниць, а більше 500 одиниць транспорту виконує доставку за контрактом.

    Основна продукція / послуги компанії: доставка відправлень між відділеннями ( «склад-склад»); доставка відправлень від Замовника «до дверей» Одержувача ( «від дверей до дверей»); адресна розсилка кореспонденції (рахунків, договорів, періодичних видань, POS матеріалів) в поштову скриньку або безпосередньо «в руки» Одержувача; доставка товарів дистанційної торгівлі (інтернет-магазинів, телемагазинів, компаній, що торгують за каталогами, MLM-компаній).